Slovenčina (Slovakia)English (UK)

Prečo my?

Viacerí výrobcovia, svetoví lídri z Kanady a Fínska, vyrábajú luxusné drevostavby CONUS pre CONUS Group. Keďže sú vybraní podľa rôznych technológií konštrukcií stien, a teda aj cien, CONUS Group tak pokrýva komplexne všetky najkvalitnejšie súčasné konštrukcie drevostavieb na svete pre každého náročného zákazníka. Mnohé výrobné závody, konštrukčné a dizajnové tímy jednotlivých výrobcov a stretávanie sa dôležitých odborných informácií u nás sú najlepšou garanciou a výbornou správou pre investorov.

Nebalamutíme investorov, nezavádzame ich, ani im nehovoríme polopravdy.
Načúvame investorom.


"Neolúpavame" cenu o všetko, čo sa dá, aby bola "najľúbivejšia" pre investora ale naopak, dozvie sa od nás najvyšší možný náklad na výstavbu a dodávku na kľúč, aj s ocenením jeho prác, ak by nejaké vykonával. Nie je to ale potrebné - stačí ak zabezpečí financovanie.

Nenavyšujeme dohodnuté ceny počas výstavby - sú dopredu presne definované a dohody sú jasné.
 
Na stavenisku nie je hluk ani prach.
 
Na výstavbu nepotrebujeme vodu, nepotrebujeme drahú stavebnú elektrinu. 
 
Zakryté inštalácie dokladujeme fotodokumentáciou, ak si ju investor nerobí sám.
 
Bežný rodinný dom je pripravený k nasťahovaniu do 3-5 mesiacov, podľa veľkosti. V prípade dodávky a stavania len "Základného balíčka" ukončíme našu dodávku do bodu dohody v priebehu pár dní až týždňov a investor môže pokračovať vo výstavbe sám.
 
Ponúkame významné benefity - najvyššie kvalitatívne, najvyššie zdravotné, výborné okamžité investičné, vynikajúce dlhodobé investičné nielen pre Vás ale aj pre Vaše ďalšie generácie, vynikajúce záruky, motivačné - zľavy, kuchynskú linku, automobil a pod.
 
Výrobcovia sú na trhu desaťročia: už od roku 1949, 1968 a 1973.
My, CONUS Group, ich reprezentant, sme na trhu od roku 1990, do roka potom, ako to bolo vôbec možné.
 
Všetci naši zákazníci sú naši priatelia alebo dobrí známi - na to sme obzvlášť hrdí, tak ako sú oni hrdí vlastníci nami dodaných drevostavieb. Na ich podnet sme založili neformálny Klub priateľov fínskych drevostavieb a zakladáme Klub priateľov kanadských drevostavieb. Ako vlastník drevostavby z našich výrobných závodov sa môžete stať členom týchto klubov, ktoré Vás k ničomu nezaväzujú ani od Vás nič nevyžadujú.
 
Nemáme žiadne súdne spory s investormi ani s dodávateľmi!
 
Počas výstavby sme poistení na 700 000 € ( ako realitná kancelária na ďalších 50 000 € ) a naši subdodávatelia na 350 000 € - aj preto bežná drvivá väčšina záujemcov zo strany potenciálnych subdodávateľov vypadáva z hry a nemôže byť našim dodávateľom - stavajú len preverení remeselníci hrdí na svoje remeslo a načúvajúci investorovi.

V Kanade nemôže stavať domy hocikto, ani svojpomocne. Všetky práce môžu vykonávať len naozajstní odborníci.
Každý výkon prác podlieha kontrole inšpektorov a podkladom pre kolaudáciu sú podpisy inšpektorov pre všetky stavebné práce. Tým je garantované použitie správnych stavebných materiálov, zabezpečenie správnych stavebných postupov a konečná hodnota stavby.