Slovenčina (Slovakia)English (UK)

Kto sme?

Sme CONUS Group, politicky a finančne nezávislá skupina, od roku 1990 patriaca pod medzinárodne chránenú ochrannú známku CONUS. Zabezpečujeme výrobu, distribuujeme a koordinujeme dodávky drevostavieb CONUS, aj na trh SR a ČR, od najväčšieho kanadského výrobcu luxusných drevostavieb NELSON HOMES, založeného už v roku *1949 a výrobcu LINWOOD HOMES *1968. Výrobu zabezpečujeme tiež u viacerých popredných fínskych výrobcov.

Od nášho vzniku je našim cieľom, v zmysle našej vízie "Teplo pre každého !" a "100 rokov lásky" poskytnúť Vám teplo aj vo vzťahoch
dodávateľ - odberateľ, súčasnú radosť z výstavby a pohodu bývania do konca života nielen Vás ale aj mnohých Vašich ďalších generácií. Je to naozaj možné pri kvalitných službách v oblasti bývania a prevádzkovania nehnuteľností a pri výberových dodávkach moderných technológií
( vôbec nemusia byť oveľa drahšie ), ktoré nielen spĺňajú súčasné najnovšie trendy ale ich perspektívne svojou životnosťou dlhodobo udržia
s čo najvyššou možnou mierou úspor, v súlade a harmónii s rešpektovaním životného prostredia.

OCENENIA

Ako jediná spoločnosť ( Ing. Jaroslav Šiška - CONUS ) zo Slovenska sme sa dostali do finálovej osmičky zo 120 firiem z Českej a Slovenskej republiky, ktoré sa uchádzali o cenu "Vynikajúci podnikateľ za rok 1993", čo považujeme za významné ocenenie našej práce, pretože medzi hlavných organizátorov a hodnotiteľov patrili podnikateľ Tomáš John Baťa, prezident Václav Havel, minister hospodárstva Vladimír Dlouhý, knieža Lobkowicz a ďalší. S odvolaním sa na TASR ( Tlačová agentúra SR ) to bolo uvedené na čelných miestach všetkých významných denníkov. História ukázala, že sme sa tak stali ( nastalo rozdelenie Československa ) historicky jedinou ocenenou slovenskou spoločnosťou.

Na jednej našej kompletnej dodávke sa pri slávnostnom odovzdávaní zúčastnilo Holandské veľvyslanectvo a na inej, kde sme boli jedným z hlavných dodávateľov, sa pri slávnostnom odovzdávaní zúčastnilo Rakúske veľvyslanectvo.

Investori, ktorým sme dodávali a stavali drevostavby CONUS, sú dnes naši osobní priatelia, či dobrí známi, na čo sme obzvlášť hrdí.
 
Náhľad...


Prajem Vám príjemný deň a dobré rozhodovanie, ktoré pri voľbe Vášho budúceho domova môže významne ovplyvniť celý Váš budúci život a život mnohých Vašich ďalších generácií.
 
Jaroslav Šiška
konateľ