Slovenčina (Slovakia)English (UK)

Sme CONUS Group, politicky a finančne nezávislá skupina, od roku 1990 patriaca pod medzinárodne chránenú ochrannú známku CONUS. Zabezpečujeme výrobu, distribuujeme a koordinujeme dodávky drevostavieb CONUS, aj na trh SR a ČR, od najväčšieho kanadského výrobcu luxusných drevostavieb NELSON HOMES, založeného už v roku *1949 a výrobcu LINWOOD HOMES *1968. Výrobu zabezpečujeme tiež u viacerých popredných fínskych výrobcov.

Viacerí výrobcovia, svetoví lídri z Kanady a Fínska, vyrábajú luxusné drevostavby CONUS pre CONUS Group. Keďže sú vybraní podľa rôznych technológií konštrukcií stien, a teda aj cien, CONUS Group tak pokrýva komplexne všetky najkvalitnejšie súčasné konštrukcie drevostavieb na svete pre každého náročného zákazníka. Mnohé výrobné závody, konštrukčné a dizajnové tímy jednotlivých výrobcov a stretávanie sa dôležitých odborných informácií u nás sú najlepšou garanciou a výbornou správou pre investorov.

Zabezpečujeme výrobu precízne technologicky spracovaných, s vynikajúcim remeselným prevedením, overených luxusných TOP drevodomov a drevostavieb CONUS z Kanady a Fínska. Dovážame ich, predávame, aj staviame, podľa typu požadovaných konštrukcií. Dodávame ich: na kľúč; do požadovanej fázy výstavby; postavíme len podstatnú časť stavby pre dostavbu svojpomocou; dodáme len materiál alebo prefabrikované diely a investor si postaví dom svojpomocne.