Kvalita drevostavieb CONUS spĺňa v súčasnosti najvyššie kritériá na bývanie v najsilnejších ekonomikách sveta. Sú dlhé desaťročia odskúšané po celom svete - neskúšame ich u Vás. Stavby majú rovnakú kvalitu mnohé desaťročia, pri dobrej starostlivosti storočia. Nerozpadajú sa po pár rokoch ako mnohé iné drevostavby. Nemajú žiadne inštalácie na povrchu stien - ak je to vhodné, tak ani v kotolniach, či technických miestnostiach - všetky sú v stenách alebo sú zakryté a steny a miestnosti je tak možné naplno využiť ako ktorékoľvek iné miestnosti.
 
Ak si myslíme, že ponúkame vyšší finančný level, ako je Váš možný, povieme Vám to a skôr Vás odhovoríme od uvedenej investície ako by sme mali od Vás získať podpis pod zmluvu, čo je prioritou "obchodníkov". Nosíme radosť do života, nie nešťastie!
 

Poskytujeme významné stavebné, finančné a dodávateľské benefity - najvyššie kvalitatívne, najvyššie zdravotné, výborné okamžité investičné, vynikajúce dlhodobé investičné nielen pre Vás ale aj pre Vaše ďalšie generácie (držia si svoju cenu v danom čase - kopírujú platnú cenu nehnuteľností ), vynikajúce záruky, niektorý extra benefit ako napr.: zdarma kuchynská linka, zdarma celé vykurovanie, úhrada ročných nákladov na vykurovanie, zdarma automobil a pod.

Radosť z dobrej kvality trvá oveľa dlhšie ako radosť z nízkej ceny !  U nás mnohé generácie !

 

Najvyššie kvalitatívne benefity:
Poskytujeme celú škálu v súčasnosti najkvalitnejších konštrukcií drevostavieb na svete - od najpoprednejších kanadských a fínskych spoločností, ktoré sú nositeľom najvyššej svetovej kvality v tomto odbore. Vyššia kvalita sa v súčasnosti na svete neponúka, môžete nájsť len rovnocennú kvalitu, nie vyššiu, u našich konkurenčných kanadských alebo fínskych spoločností. Tu už potom rozhodujú drobné nuansy, sympatie a vzájomná komunikácia zúčastnených strán, prípadne cena.

Najvyššie zdravotné benefity:
Vlastníme certifikát - Alergický štítok - Od 1.mája 2011 môžeme ako prvá a jediná stavebná a výrobná spoločnosť stavebných konštrukcií používať logo Asociácie pre alergie a astmu a zároveň môžu naše výrobky používať Alergický štítok.

Výborné okamžité investičné benefity:
Ponúkame investorom, ktorým staviame drevostavby na kľúč alebo tým, čo u nás nakúpia všetky inštalácie, zdravotechniku, obklady a dlažby a podobné veci do dovybavenia interiéru, cca 15% "pustenie" rabatu z našich veľkoobchodných cien a tovar si môžu popritom vyberať sami. Doporučíme im podľa nás najvhodnejšie, či výborné kritériá spĺňajúce dodávky, ale je len na nich, pre ktorém sa rozhodnú. Stačí, ak si tovar vyberú na internete na stránkach výrobcov a u nás uvedený tovar zakúpia ešte lacnejšie. Dá sa povedať, že ušetria oproti maloobchodným alebo bežným cenám asi toľko, koľko my zarobíme a spokojné sú obidve strany. Okrem toho tovar v takom prípade dovezieme na stavbu bezodplatne a včas, takže nehrozia žiadne prestoje. Investori tento u nás odskúšaný systém využívajú veľmi radi.

Vynikajúce dlhodobé investičné benefity:
Drevostavby od nás sú vďaka svojmu vynikajúcemu remeselnému prevedeniu, použitému materiálu a dlhodobému odskúšaniu v najtvrdších životných podmienkach na Zemi ( v najchladnejších aj v najteplejších oblastiach Zeme ) vynikajúcou a úplne bezpečnou investíciou. Nielen pre Vás ale aj pre Vaše ďalšie generácie ( držia si svoju cenu v danom čase - kopírujú platnú cenu nehnuteľností ). Čo viac si môžeme od nehnuteľnosti, pri najkvalitnejších zdravotných parametroch, vôbec želať?!
 
Drevodomy a drevostavby CONUS sú vynikajúcou investíciou a najlepším dôchodcovským pilierom !

Výrobcovia sú na trhu desaťročia: už od roku 1949, 1968 a 1973.
My, CONUS Group, ich reprezentant, sme na trhu od roku 1990, do roka potom, ako to bolo vôbec možné.
 
Vynikajúce záruky:
Do objektov, keďže sme skúsená inštalačná a správcovská spoločnosť a vieme, že lacné inštalácie sú veľkým omylom, inštalujeme rokmi nami odskúšané najkvalitnejšie materiálové technológie na trhu, tzv. "čerešničky na torte", ktoré nie sú oveľa drahšie ale sú kvalitné a majú najvyššiu záruku na trhu. Napr. strešná krytina, aj plechová, 50 rokov, výmenníky kotlov 10 rokov, krbové vložky 9 rokov a pod. Naša záruka často prekonáva 2-5x bežné záručné doby inštalovaných technológií u iných dodávateľov, či developerov. Pri inštalačných rozvodoch - potrubiach, s dôrazom na čo najmenej spojov na trase alebo úplne bez spojov.

Extra benefity uvádzame tu.

Ďalšie stavebné benefity nesadavých fínskych drevostavieb z Thermo Logu si môžete prečítať tu.


Iné dodávateľské, ani zďaleka nie bezvýznamné benefity:
 
Na stavenisku nie je hluk ani prach, nepoužívame hlučné náradie ako motorové píly a pod. Pracujeme výhradne stolárskou a nie tesárskou technológiou. Precíznosť prevedenie detailov vyzdvihujú a oceňujú najmä profesionálni stolári.
 
Na výstavbu nepotrebujeme vodu, nepotrebujeme drahú stavebnú elektrinu, dokážeme dom postaviť s jednou predlžovacou šnúrou na 230 V, prípadne s malým el. agregátom, ak by tam nebola elektrina.
 
Zakryté inštalácie dokladujeme fotodokumentáciou, ak si ju investor nerobí sám.
 
Všetci naši zákazníci sú naši priatelia alebo dobrí známi - na to sme obzvlášť hrdí, tak ako sú oni hrdí vlastníci nami dodaných drevostavieb. Na ich podnet sme založili neformálny Klub priateľov fínskych drevostavieb a zakladáme Klub priateľov kanadských drevostavieb. Ako vlastník drevostavby z našich výrobných závodov sa môžete stať členom týchto klubov, ktoré Vás k ničomu nezaväzujú ani od Vás nič nevyžadujú.
 
Nami postavené domy využívame ako ukážkové a ich vlastníci Vás radi nimi prevedú a oboznámia Vás so svojimi skúsenosťami s bývaním a so spoluprácou s nami. Keďže sú na svoje príbytky oprávnene hrdí, nerobí im to problém. Tieto návštevy môžu byť za našej účasti alebo aj bez nej - stačí si dohodnúť termín a vybrať lokalitu, či dom, zvyčajne najmä podľa konštrukcie stien, ktorá Vás najviac zaujíma.
 
Nemáme žiadne súdne spory s investormi ani s dodávateľmi!

Počas výstavby sme poistení na 700 000 € ( ako realitná kancelária na ďalších 50 000 € ) a naši subdodávatelia na 350 000 € - aj preto bežná drvivá väčšina záujemcov zo strany potenciálnych subdodávateľov vypadáva z hry a nemôže byť našim dodávateľom - stavajú len preverení remeselníci hrdí na svoje remeslo a načúvajúci investorovi.

© 1990 CONUS

Na obsah našej webovej stránky sa vzťahuje autorský zákon. CONUS vykonal všetky primerané opatrenia k zabráneniu prenosu vírusov touto webovou stránkou, a preto odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadné straty a škody vzniknuté z poškodenia počítačových programov alebo elektronických dát prijemcu následkom prípadného stiahnutia si údajov z tejto webovej stránky. Nenesieme žiadnu zodpovednosť za informácie publikované na webstránkach našich partnerov.